Hotel Krakonoš

Penzion hotel KrakonošHotel Krakonoš - Jablonec nad Jizerou 425, 512 43 Jablonec nad Jizerou, +420 603 283 577, www.breuer.cz, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , GPS: 50°42'16.04"N 15°25'41.67"E.

 

Parkoviště Polopenze Plná penze Restaurace Dvoulůžkový pokoj Čtyřlůžkový pokoj Přistýlka Posezení Pes povolen WC, koupelna na pokoji Možnost vaření Regionální certifikace - SILVER QUALITY

 

 

Hotel Krakonoš v Jablonci nad Jizerou - pohled od silnice. Maximální ubytovací kapacita je 40 lůžek. K dispozici je pokojů je 9 vybavených vlastním sociálním zařízením - sprcha, umyvadlo, WC. V hotelu se nachází restaurace s barem a nekuřáckým salonkem. Pro ubytované hosty je zvláštní jídelna. Pro vaši zábavu je tu kulečník, šipky a stolní fotbálek.

Na chodbě spojující pokoje je sedačka, stoleček křeslo. Na stejném patře, kde jsou pokoje je pro ubytované kuchyňka vybavená varnou konvicí, ledničkou, mrazničkou, odkapávačem na nádobí a sadou hrnečků, lžiček a mikrovlnou troubou.

WIFI připojení k připojení k internetu pro ubytované hosty a vlastní parkoviště zdarma.

Je možno si sebou vzít domácího mazlíčka, psa.

 

 

Další menu

Fotogalerie
On-line kamery
Stav vody
- - - - - - -
Archiv zpráv

O stránkách

Informační server www.jablonec-krkonose.cz zahájil svůj provoz v srpnu roku 2001. Jeho cílem bylo a je vytvoření informačního portálu s propojením na vše co souvisí s městem

Celý článek...

Prezentace

Ceník prezentace:

  • prezentace ubytování 660,- Kč / rok
  • prezentace ostatní 420,- Kč - jednorázově
  • základní záznam zdarma
Celý článek...

Napsali o nás

Internet řekne o družici nad městem.

Jaké satelity a družice budou létat nad Jabloncem nad Jizerou příštích čtrnáct dní? Jaká je voda v

Celý článek...