Hlavní stránka Systém Napsali o nás Napsali o nás
Napsali o nás

Internet řekne o družici nad městem.

Jaké satelity a družice budou létat nad Jabloncem nad Jizerou příštích čtrnáct dní? Jaká je voda v

přehradě? I takovou informaci se můžete dozvědět na internetových stránkách měst a obcí. Obecní prezentace se často omezují na informace o radnici, historii obce, kontakty, občas úřední desku. Tak vypadá většina stránek. Přesto se na některých webech dají najít i jiné, leckdy hodně zajímavé informace. Velmi propracované jsou například stránky Jablonce nad Jizerou (www.jablonecn.j.cz). Jejich návštěvník se několika kliknutími může dozvědět nejen o družicích nad městem, ale také o průtoku vody v Jizeře. Ceníky vleků nebo jízdní řády pak jsou na takovém webu téměř samozřejmostí, ke stažení je i dokonce ukázka z tvorby místních kapel .

Jen málo obcí má na svých stránkách možnost diskusí. V nich si čtenáři často neberou servítky a kritizují, co se v městě děje. Bohatě diskutují například čtenáři hrádeckých nebo českolipských stránek. Občané mají často možnost i přímo se zeptat představitelů radnice, kteří pak odpovědi umístí na webu. Nejdále je ve využití moderní techniky českolipský starosta Petr Skokan. Ten bývá dokonce večer kolem sedmé pravidelně on-line a diskutuje s lidmi přímo na svých stránkách.
Obecní stránky mají často i poměrně bohatou sbírku fotek. V Hrádku je dokonce možné si stáhnout šetřič obrazovky s kresbami místních památek.

Mladá fronta DNES, 06.08.2003, Liberecký, strana 3, (js)
 

Další menu

Fotogalerie
On-line kamery
Stav vody
- - - - - - -
Archiv zpráv

O stránkách

Informační server www.jablonec-krkonose.cz zahájil svůj provoz v srpnu roku 2001. Jeho cílem bylo a je vytvoření informačního portálu s propojením na vše co souvisí s městem

Celý článek...

Prezentace

Ceník prezentace:

  • prezentace ubytování 660,- Kč / rok
  • prezentace ostatní 420,- Kč - jednorázově
  • základní záznam zdarma
Celý článek...

Napsali o nás

Internet řekne o družici nad městem.

Jaké satelity a družice budou létat nad Jabloncem nad Jizerou příštích čtrnáct dní? Jaká je voda v

Celý článek...