Semilský pecen

Semilský pecen 8. září 2018 se koná další ročník tradičních dožínkových slavností nazvaných

 

SEMILSKÝ PECEN

 

Páteční večer je vyhrazen převážně kultuře. V průběhu sobotního dne můžete shlédnout a navštívit tradičné ukázky řemeslné výroby a prodej, tvořivý stan alternativní miniscénou, historická i současná zemědělská technika, ukázky modelářů, horolezectví. kynologů a hasičů, soutěže a hry pro děti, rukodělné dílničky, prodej občerstvení, včetně krojových specialit, pečení bramboráků a placek, ukázky činnost spolků, u Ďolíku skákaci hrad, kolotoč, trampolína, velký rodinný kviz o Semilech, vyhlídka na Semily z věže kostela sv. Petra a Pavla, ukázka výroby skleněných figurek a ozdob, výstava a prodej hraček, okružní jízdy vláčkem, jízdy na elektrokole...

Zároveň proběhne sjezd koloběžek z Kozákova. Koloběžky je možné zapůjčit, zajištěn je odvoz autobusem na Kozákov.

PROGRAM SEMILSKÉHO PECNU 2018

kulturní program na pódiu před zámkem

  • 11.00 TÁBORANKA - dechová hudba z obcí pod horou Tábor pod vedením kapelníka Jiřího Jíny.
    13.00 ARTrosa - skupinka tančících mužoretů.
  • 13.30 MARTINA TRCHOVÁ & TRIO - držitelé žánrové ceny Anděl, hrají osobité autorské písně pohybující se na hranicích jazzu, blues, folku, latiny a šansonu, doplněné o výrazný hlas zpěvačky.
  • 15.00 CIRCUS PROBLEM - balkánské disco v podání živelné kapely nabídne směsici swingu, punku a balkánu.
  • 16.30 JELENÍ LOJE - Okouzlující ženské pěvecké těleso s doprovodem v jedinečné kombinaci energie, zpěvu a tance v písních plachých i divokých.
  • 18.00 VILÉM ČOK & BYPASS - zpěvák, baskytarista a nepřehlédnutelný showman, který se stále vyznačuje rebelským a provokujícím stylem projevu vystupuje se svou kapelou ByPass.

V průběhu celého dne již tradičně ukázky řemeslné výroby včetně dřevosochání, historické i současné zemědělské techniky, soutěže a hry pro děti, rukodělné dílničky, prodej řemeslnýcha zemědělských produktů, občerstvení včetně krajových specialit – pečení bramboráků a placek,ukázky činnosti spolků. Ochutnávka a prodej řemeslného žitného a žitno-pšeničného kváskového chleba z Pekárny Semily s.r.o. V rámci akce bude možné získat informace o projektu MAP Semilsko.

 

 

O stránkách

Informační server www.jablonec-krkonose.cz zahájil svůj provoz v srpnu roku 2001. Jeho cílem bylo a je vytvoření informačního portálu s propojením na vše co souvisí s městem

Celý článek...

Prezentace

Ceník prezentace:

  • prezentace ubytování 660,- Kč / rok
  • prezentace ostatní 420,- Kč - jednorázově
  • základní záznam zdarma
Celý článek...

Napsali o nás

Internet řekne o družici nad městem.

Jaké satelity a družice budou létat nad Jabloncem nad Jizerou příštích čtrnáct dní? Jaká je voda v

Celý článek...