Jablonecká pouť

Jablonecká pouť 2018 7 a 8 července 2018 jste všichni zváni na vyhlášenou

 

JABLONECKOU POUŤ

 

Tradiční jablonecká pouť s pouťovými atrakcemi a jarmarkem.

SOBOTA 7. 7. 2018
10:00 - 24:00
Zahájení doprovodného programu od 13:00!
Od 13:00 do 18:00 hodin nás bude zábavou nejen pro děti provázet PANOPTIKUM MAXE FISCHE. Dále máme pro děti připravené tři krátké POHÁDKY. Muziku nám obstará SHONE HAXEN, kteří hrají populární hudbu 80. let.
Následovat bude skupina NABOSO, kterou všichni dobře znají. Kolem 20. hodiny nám zahraje místní skupina VMK a na závěr se nám podařilo získat kapelu YETTI ON - je to velice povedený revival Jiřího Schelingera - z této kapely budete nadšeni i když bude pršet :).

NEDĚLE 8. 7. 2018
10:00 - 17:00
Po loňské zkušenosti jsme zjistili, že některým chybí pouť v neděli na kterou byli po léta zvyklí, proto bude pokračovat pouť i v tento den. Neděle bude ochuzena o program z pódia.

Po oba dva dny budou k dispozici houpačky, kolotoč, skákací hrad, střelnice, stánky s občerstvením, dílničky pro děti a podle počasí doufáme, že přijede i větší množství stánkařů než vloni.
Všechny popsané atrakce budou po celý den volně přístupné po zakoupení PLACKY za 50,- je to symbolický příspěvek na uspořádání takové akce. Bez finanční podpory města,prodejem občerstvení a především věnování spoustu času dobrovolníků by nebylo možné něco podobného uskutečnit. Dejte najevo zakoupením a označením se plackou podporu všem, kteří se účastní na uspořádání takové akce.

Přijedou k nám i staří známí s autodromem, labutěmi a autíčkama na kolejích. S těmi se nám podařilo dohodnout, že budou ceny poloviční než je běžné.

Doufáme v dobré počasí a příjemnou atmosféru jako v loňském roce :).

https://www.facebook.com/events/855996971259585/

 

O stránkách

Informační server www.jablonec-krkonose.cz zahájil svůj provoz v srpnu roku 2001. Jeho cílem bylo a je vytvoření informačního portálu s propojením na vše co souvisí s městem

Celý článek...

Prezentace

Ceník prezentace:

  • prezentace ubytování 660,- Kč / rok
  • prezentace ostatní 420,- Kč - jednorázově
  • základní záznam zdarma
Celý článek...

Napsali o nás

Internet řekne o družici nad městem.

Jaké satelity a družice budou létat nad Jabloncem nad Jizerou příštích čtrnáct dní? Jaká je voda v

Celý článek...