Hlavní stránka Firmy a služby Opravny a servisy Ski servis Ness
Ski servis Ness

Ski servis NessSki servis Ness - Jiří Petrovický, Jablonec nad Jizerou 585, 512 43 Jablonec nad Jizerou, +420 481 591 125, +420 605 737 636, www.ski-ness.cz, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , GPS: 50°41'49.55"S; 15°25'55.89"V.


Ski servis Ness nabízí veškeré opravy lyží a snowboardů (včetně broušení hran skluznic), běžný servis do druhého dne. Dále montáže vázání a běžný servis lyží a snowboardů - opravy skluznic, broušení hran a skluznic, voskování, seřizování bezpečnostních vázání na digitálním stroji HUBER DMG 2000.

V půjčovně Ness si můžete zapůjčit veškeré potřeby k lyžování (lyže, snow., přilby, hole....). Vhodné pro skupiny i jednotlivce. Široký výběr značkových lyží (Atomic, Rossignol, Fischer, Stockli,...), široký výběr snowboardů - převážně značky Burton a běžecké sety Fischer všech velikostí.

Lyže jsou vždy připraveny na dané sněhové podmínky a boty vysušeny a vydezinfikovány.

Otevírací doba: sezóna: po-ne - 08:00 - 17:00, mimo sezónu: po domluvě
 

Infobox firmy

Sekce firem obsahuje firmy, služby úřady, instituce a zájmové spolky či sdružení ze širokého okolí běžně dohledatelné na internetu. Pokud vás zajímá rozšířený záznam včetně fotografií a aktivních linků a mapy, nebo chcete přidat firmu která zde není uvedena, použijte kontaktní formulář.

Chystané akce

Re - Cit - ál
Pátek 21.05.2021 - 19:30 hodin

KD Jablonec nad Jizerou
vstupné 360,- Kč
"Re - Cit - ál" Petra Černocká a Jiří Pracný Koncertní vystoupení "Re - Cit - ál" Petry Černocké a Jiřího Pracného, písničky folk a country... Více o akci.

O stránkách

Informační server www.jablonec-krkonose.cz zahájil svůj provoz v srpnu roku 2001. Jeho cílem bylo a je vytvoření informačního portálu s propojením na vše co souvisí s městem

Celý článek...

Prezentace

Ceník prezentace:

  • prezentace ubytování 660,- Kč / rok
  • prezentace ostatní 420,- Kč - jednorázově
  • základní záznam zdarma
Celý článek...

Napsali o nás

Internet řekne o družici nad městem.

Jaké satelity a družice budou létat nad Jabloncem nad Jizerou příštích čtrnáct dní? Jaká je voda v

Celý článek...